Obal na mobil Kross Aqua Stop Phone Case

Nepromokavý kryt na mobil, který snadno připevníte na řídítka. Lze ho natočit do libovolného úhlu.. Kross Aqua Stop Phone Case je... více informací »
Obal na mobil Kross Aqua
Značka: Kross
299 Kč
Ověřit dostupnost
Nepromokavý kryt na mobil, který snadno připevníte na řídítka. Lze ho natočit do libovolného úhlu.. Kross Aqua Stop Phone Case je...

Nepromokavý kryt na mobil, který snadno připevníte na řídítka. Lze ho natočit do libovolného úhlu.. Kross Aqua Stop Phone Case je voděodolný obal na mobil, který bez problémů připevníte na řídítka vašeho kola. Poslouží vám k tomu speciální odnímatelný adaptér s oválnou vnitřní hlavou. Díky tomu lze telefon nastavit do libovolného úhlu. Samotný kryt ze od adaptéru oddělit, a to bez nutnosti použití nářadí. Stává se z něj tak přenosný a nepromokavý kryt, který budete mít vždy po ruce.Technický popis:

nepromokavý obal na mobil
připevnění na řídítka díky oválnému adaptéru
možnost nastavení do libovolného úhlu
kryt lze od adaptéru oddělit bez použití nářadí
materiál: polyester
hmotnost: 76 g
rozměry: 20,9 x 10,5 cm
Zcela unikátní produkt je k dostání přímo tu v kategorii uncategorized. Podívejte se na podobné výrobky z této populární rubriky za výhodné peníze! Výrobce má v nabídce špičkové výrobky.

Kvalitní a oblíbený výrobek Obal na mobil Kross Aqua Stop od top značky Kross pohodlně dostanete tady teď právě v bezva akci! Za bezkonkureční cenu 299 Kč.