Posilovací stroj – spodní kladka Marbo Sport MP-U207 červená

Spodní kladka pro komerční zařízení, přizpůsobení nerovnostem podlahy, tichý chod, protiskluzová úprava, robustní rám..... více informací »
Posilovací stroj - spodní kladka
Značka: Marbo
46 990 Kč47 990 Kč Sleva -2%
Ověřit dostupnost
Spodní kladka pro komerční zařízení, přizpůsobení nerovnostem podlahy, tichý chod, protiskluzová úprava, robustní rám.....

Spodní kladka pro komerční zařízení, přizpůsobení nerovnostem podlahy, tichý chod, protiskluzová úprava, robustní rám.. Spodní kladka Marbo Sport MP-U207 je profesionální stroj pro veslování s kladkou – cvik, kterým posílíte zejména zádové a pažní svaly. Stroj vyniká robustní konstrukcí s protiskluzovými podložkami nohou. Většinu podpěr lze šroubováním přizpůsobit nerovnostem podlahy, aby náčiní bylo optimálně připraveno pro bezpečný a kvalitní trénink. K stabilnímu zapření během tréninku slouží hrubé vroubkované opěrky nohou. Závaží lze nastavit v rozmezí 5-120 kg a zátěž tak přizpůsobit síle a pokročilosti konkrétního uživatele. Systém závaží je navíc odhlučněn plastovým krytem, takže si můžete dopřát klidného a relativně tichého tréninku. Táhlo lze jednoduše odložit na pogumovanou odkládací plochu. Můžete také dokoupit táhla jiných tvarů a připevnit je místo toho původního. Polstrování sedadla je vyrobeno z pevné syntetické kůže, která stroji dodává velice stylový vzhled. Spodní kladka Marbo Sport MP-U207 je kvalitní přístroj pro přitahování spodní kladky a zajisté snadno zapadne do každé moderní posilovny.Technický popis:

profesionální stroj pro posilování zádových a pažních svalů
pevné dvakrát přešité polstrování ze syntetické kůže
tichý chod díky izolaci závaží
vyměnitelné táhlo
systém pro vyrovnání nerovností podlahy
výška: 205 cm
šířka: 76 cm
délka: 194 cm
hmotnost stroje: 136 kg
hmotnost závaží: 120 kg (8×5 kg, 8×10 kg)
nosnost: 150 kg
plocha: 1,48 m2
kategorie: S (dle normy EN 957-4)
vhodné pro komerční i domácí použití Vynikající produkt je k dostání ještě u nás ve známé rubrice uncategorized! Získejte parádní produkty z této oblíbené kategorie v akci.

Velmi žádaný produkt Posilovací stroj - spodní kladka Marbo Sport MP-U207 od společnosti s dlouholetou tradicí Marbo lze zakoupit na našich stránkách nyní za příznivou cenu! V akci za cenu 46 990 Kč.