Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Piegga

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline... více informací »
Síťka na pingpongový stůl
Značka: Insportline
349 Kč399 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline...

Síťka s rychloupínacími klipy, vysoká stabilita, modrá barva síťky s bílým okrajem.. Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Piegga je vyrobena z kvalitního pevného nylonu. Masivní kovová konstrukce se upevňuje ke stolu pomocí rychloupínacích klipů. Modré barevné provedení je doplněno o bílý horní okraj pro snadnou orientaci během hry.

 Technický popis:

kovová konstrukce
vysoká stabilita
napnutí sítě pomocí provázku
rychloupínací klipy
bílý horní okraj
materiál: nylon
barva: modrá
rozměry: 15 x 175 cm
hmotnost balení: 350 g
Tento žádaný produkt Síťka na pingpongový stůl inSPORTline Piegga jde nakoupit právě tady a teď na našem webu v populární kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce svým zákazníkům nabízí vynikající produkty

Neodolatelný výrobek Síťka na pingpongový stůl s pečetí kvality od značky Insportline jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte jen za 349 Kč.