Trail running hole Leki Micro RCM Superlight 110 cm

Ultra lehké karbonové hole s prodlouženou rukojetí, které jednoduše složíte do kompaktní délky! Ideální na trail running!.... více informací »
Trail running hole Leki Micro RCM
Značka: Leki
3 290 Kč3 890 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Ultra lehké karbonové hole s prodlouženou rukojetí, které jednoduše složíte do kompaktní délky! Ideální na trail running!....

Ultra lehké karbonové hole s prodlouženou rukojetí, které jednoduše složíte do kompaktní délky! Ideální na trail running!. Lehčí hůl už těžko seženete – s pouhými 128 g je Micro RCM Superlight tím nejlepším vybavením na pořádný trail! Tyto pevné skládací hole jsou vyrobené ze 100% karbonu, díky kterému jsou neuvěřitelně lehké a skvěle se s nimi manipuluje. Prodloužená Thermo rukojeť nabízí pohodlnou oporu na každém terénu, a to proto, že umožňuje několik poloh úchopu. A když hole nebudete používat, rozhodně vám nebudou překážet – složíte je na pouhých 36 cm, a to pomocí jediného tlačítka. S Micro RCM Superlight se i po náročném terénu budete pohybovat hbitě a s lehkostí!Technický popis:

extrémně lehké skládací hole na trail running
karbonová konstrukce
maximální opora na každém druhu terénu
pevná délka
komfortní poutkový systém
prodyšné nastavitelné poutko Lock Security Strap (Skin)
složená délka hole: 34 cm
materiál: 100% karbon (HM)
průměr hole: 14/12/12/12 mm
madla: Round Top Comfort (Thermo|Ultralite)
hrot: Trail Running Tip
váha: 256 g/pár
balení obsahuje: pár holí včetně páru poutekAkční produkt Trail running hole Leki Micro RCM jde pořídit aktuálně tady u nás v oblíbené kategorii uncategorized. Pořiďte si nové produkty z této populární kategorie za super peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých produktů od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Trail running hole Leki s pečetí kvality od značky Leki snadno pořídíte u nás teď téměř zdarma. Nyní zakoupíte za 3 290 Kč.