Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline Suspe

Pevné nastavitelné kruhy s jištěnými karabinami a protiskluzovými omotávkami! Unesou až 500 kg.. Gymnastické kruhy inSPORTline... více informací »
Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline
Značka: Insportline
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Pevné nastavitelné kruhy s jištěnými karabinami a protiskluzovými omotávkami! Unesou až 500 kg.. Gymnastické kruhy inSPORTline...

Pevné nastavitelné kruhy s jištěnými karabinami a protiskluzovými omotávkami! Unesou až 500 kg.. Gymnastické kruhy inSPORTline Suspe jsou zárukou efektivního a naprosto bezpečného tréninku, a to jak doma, tak v přírodě! Dvojité popruhy s karabinou na každé straně totiž unesou až 500 kg a vyšší zátěž pro ně není žádný problém. Karabiny jsou navíc zajištěny proti samovolnému otevření šroubkem na imbusový klíč. Kruhy jsou dřevěné a aby vám při tréninku v rukách neklouzaly, je sada doplněna o pevné gumové omotávky.

Na rozdíl od většiny gymnastických kruhů máte navíc ulehčenou práci s nastavením délky – karabiny lze provléct v místech vyznačených číslem, takže oba popruhy sepnete do stejné délky během několika sekund. Popruhy pak jen jednoduše zavěsíte na jakoukoliv posilovací klec, stropní držák, žebřiny a nebo dokonce i na strom. S gymnastickými kruhy inSPORTline Suspe tak získáte praktického pomocníka pro posílení celého těla.Technický popis:

pevné dvojité popruhy s karabinou na každé straně
nastavení délky podle čísel na popruhu
zajištění karabiny pomocí imbusového klíče
protiskluzové omotávky kruhů
jednoduchá instalace
možnost využití pro outdoor cvičení
materiál kruhů: dřevo
průměr kruhů: 23,5 cm
šířka kruhů: 2,8 cm
materiál popruhů: nylon
materiál omotávek: TPE
tloušťka popruhů: 3,7 cm
délka: 260 cm (bez karabin)
nosnost: 500 kg
hmotnost: 1,6 kg
nejsou určeny pro komerční používání
Nový produkt Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline můžete pořídit nyní tady na našich stránkách v populární rubrice uncategorized. Mrkněte na kvalitní produkty z této sekce za internetové ceny. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce více produktů od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka má v nabídce vynikající výrobky.

Tento velmi oblíbený produkt Dřevěné gymnastické kruhy inSPORTline od značky s tradicí a dobrou pověstí Insportline můžete pořídit v aktuální nabídce levně. Ceny od 1 290 Kč.