LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp oranžová

Malá lampa s karabinou, 4 režimy svícení, voděodolná, vhodná do stanu.. LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp je lehká... více informací »
LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp
Značka: Munkees
439 Kč
Ověřit dostupnost
Malá lampa s karabinou, 4 režimy svícení, voděodolná, vhodná do stanu.. LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp je lehká...

Malá lampa s karabinou, 4 režimy svícení, voděodolná, vhodná do stanu.. LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp je lehká lampička s karabinou, kterou lze snadno připevnit kamkoliv budete chtít. Je napájena třemi AAA bateriemi a nabízí 4 režimy svícení – tři stupně intenzity a blikání. Tato lampa přijde vhod zejména ve stanu, kde ji můžete použít jako provizorní lustr. Lze ji ale také připnout na batoh, a to za každého počasí, jelikož její provedení je voděodolné. Nejen to – když ji upustíte do vody, tak se neponoří, ale poplave na hladině. Bude se vám hodit i doma – určitě ji využijete v garáži nebo třeba na dvorku.Technický popis:

lehká přenosná lampička
karabina pro upevnění
voděodolné provedení
ve vodě plave, neponoří se
4 režimy svícení
vhodná jako osvětlení do stanu
režimy svícení: nízká intenzita / střední intenzita / vysoká intenzita / blikání
baterie: 3 x AAA (součástí balení)
hmotnost: 100 g Velmi žádaný produkt můžete sehnat právě nyní na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Tento vyjímečný výrobce dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost.

Tento akční a ve slevě produkt LED prostorová svítilna Munkees Tent Lamp od skvělého a známého výrobce Munkees jde získat právě se slevou. Aktuálně stojí u nás 439 Kč.