Chrániče ramen PRO-TEC SW-263 CE

CE homologované chrániče ramen, úroveň ochrany 2, velmi lehké, anatomický tvar, přizpůsobí se pohybu.. Chrániče ramen PRO-TEC... více informací »
Chrániče ramen PRO-TEC SW-263
Značka: Pro-tec
199 Kč
Ověřit dostupnost
CE homologované chrániče ramen, úroveň ochrany 2, velmi lehké, anatomický tvar, přizpůsobí se pohybu.. Chrániče ramen PRO-TEC...

CE homologované chrániče ramen, úroveň ochrany 2, velmi lehké, anatomický tvar, přizpůsobí se pohybu.. Chrániče ramen PRO-TEC SW-263 představují homologovanou součást ochranného moto vybavení. Jsou určeny pro vložení do vnitřních ramenních kapes motocyklové bundy.

Jsou vyrobeny z termoplastického elastomeru. Ten se vyznačuje velkou pružností, tedy schopností se účinkem vnější síly výrazně deformovat a poté opět zaujmout původní tvar. Díky tomu chrániče odolají nárazům a celkově tak zvyšují bezpečnost jezdce. Zároveň se přizpůsobí pohybům a jezdce nijak neomezuje. Výhodou je v neposlední řadě i nízká hmotnost, což jistě každý motorkář ocení.Technický popis:

chrániče pro vložení do bundy s předpřipravenými kapsami
velmi lehké
anatomický tvar
přizpůsobí se pohybu
materiál: termoplastický elastomer
certifikované dle normy EN1621-1:2012, úroveň ochrany 2
dodávány v páru

Rozměry:

Výška chrániče (cm)
17,5

Šířka chrániče (cm)
11

Tloušťka chrániče (cm)
0,5

Hmotnost chrániče (g)
75

Kvalitní kus Chrániče ramen PRO-TEC SW-263 od naší známé značky Pro-tec pohodlně nakoupíte v naší nabídce levně! Cena již od 199 Kč.