Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer

Praktický ohřívač rukou pro jednorázové použití. Během chvilky začíná hřát a vy si tak můžete užívat zimních sportů či... více informací »
Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer
Značka: Thermopad
55 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický ohřívač rukou pro jednorázové použití. Během chvilky začíná hřát a vy si tak můžete užívat zimních sportů či...

Praktický ohřívač rukou pro jednorázové použití. Během chvilky začíná hřát a vy si tak můžete užívat zimních sportů či radovánek bez promrzlých rukou až 12 hodin.. Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během chvilky reagovat s kyslíkem a začíná hřát. Přírodní teplo vydrží až 12 hodin a vy si tak můžete bez starostí užívat zimních sportů či radovánek. Technický popis:

jednorázový ohřívač
výdrž tepla až 12 hodin
jednoduché užití
po otevření sáčku během chvilky začne vyhřívat
možnost vložení do rukavic či kapes
balení obsahuje 2 kusy (1 pár) Tento oblíbený produkt Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer můžete dostat právě zde tu na stránkách v kategorii vyhřívané doplňky. Připravili jsme ostatní kousky z této populární kategorie jednoduše online. Významná značka má k dispozici prvotřídní sortiment Udělejte radost sami sobě. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer od přední společnosti Thermopad získáte v naší nabídce za akční cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 55 Kč.