Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 3 13-pin

Lehký a kompaktní nosič pro 3 kola, sklápěcí, snadná montáž a nastavení, včetně zámků.. Nosič kol na tažné zařízení... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact
Značka: Thule
16 390 Kč
Ověřit dostupnost
Lehký a kompaktní nosič pro 3 kola, sklápěcí, snadná montáž a nastavení, včetně zámků.. Nosič kol na tažné zařízení...

Lehký a kompaktní nosič pro 3 kola, sklápěcí, snadná montáž a nastavení, včetně zámků.. Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 3 13-pin je nejlehčí a nejkompaktnější nosič značky Thule, vhodný ke každodennímu využití. Lze na něj upevnit 3 kola s hmotností až 25 kg. Nosič lze na tažné zařízení upevnit velice rychle a jednoduše, a to díky stabilitě nezajištěné přípojky. Držáky rámu jsou odnímatelné a velice snadno do nich kola upevníte. K zajištění ráfků slouží dlouhé popruhy s utahovacími přezkami. Jednoduše vysouvatelné držáky plášťů vám umožní převážet i kola s velkým rozvorem. Díky důmyslnému sklápěcímu systému nebude nosič omezovat váš přístup do zavazadlového prostoru vozidla, i když na něm budou zrovna připevněna kola. Nosič je sklápěcí a vejde se do zavazadlového prostoru většiny vozů, takže když jej nebudete potřebovat, stačí ho jednoduše složit a uklidit. S nosičem kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 3 13-pin se o svá kola vůbec nemusíte bát – součástí balení jsou zámky, kterými lze uzamknout kola k nosiči a nosič k vozidlu.
 

Klíčové vlastnosti:

umístění na tažné zařízení
jednoduchá montáž
skladný a lehký

s adaptérem Thule VeloCompact Spare Wheel Adapter vhodný i pro vozidla s rezervním kolem umístěným na vnější straně

sklápěcí systém ovládaný nožním pedálem (lze sklápět i s koly)
Technický popis:

Max. počet jízdních kol
3 kola

Průměr rámu kola
22-80 mm

Hmotnost
19 kg

Nosnost
60 kg

Max. hmotnost kola
25 kg

Rozestup mezi koly
19 cm

Napájecí konektor
13pólový

Rozměry
d126 x š74 x v80 cm

Rozměry po složení
d103 x š74 x v35 cm

Montáž kola na nastavitelné držáky
ne

Odnímatelné držáky rámů kol
ano

Zadní světla
ano

Kompatibilní se systémem jednoho klíče
ano

Uzamknutí kola k nosiči
ano

Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano
Tento akční a ve slevě výrobek můžete koupit mimo jiné tady a teď na našem webu v populární sekci uncategorized! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi žádaný výrobek Nosič kol na tažné zařízení Thule od populární značky Thule jednoduše můžete pořídit tady za outletovou cenu! Nabídky již od 16 390 Kč.