Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá

Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá Dámské boty New Balance WL574EVN jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických... více informací »
Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá
Značka: New Balance
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá Dámské boty New Balance WL574EVN jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických...

Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá Dámské boty New Balance WL574EVN jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických materiálů a síťoviny nejvyšší kvality. Velmi dobré pohodlí během nošení zaručuje tlustá, dobře odpružená podrážka s vrstvou pěny EVA. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde. ENCAP – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Tento kvalitní a levný výrobek Boty New Balance WL574EVN – tmavomodrá s osvědčenou značkou New Balance jednoduše naleznete na našich stránkách nyní extra výhodně. Stojí teď u nás 2 399 Kč.