Deka do hamaky ENO Spark TopQuilt Navy/Royal

Pokrývka do hamaky s výbornou tepelnou izolací, lehká a skladná, dostatečně velká i pro vyšší postavy.. Vlézt do hamaky ve... více informací »
Deka do hamaky ENO Spark TopQuilt
Značka: Eno
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Pokrývka do hamaky s výbornou tepelnou izolací, lehká a skladná, dostatečně velká i pro vyšší postavy.. Vlézt do hamaky ve...

Pokrývka do hamaky s výbornou tepelnou izolací, lehká a skladná, dostatečně velká i pro vyšší postavy.. Vlézt do hamaky ve spacáku může být opravdovým oříškem, proto je tu deka do hamaky ENO Spark TopQuilt, která tento problém řeší. Ideálně v kombinaci se zateplením pod hamaku pak houpací síť naplno využijete i v chladném počasí. Poradíte si i s teplotami okolo 10 °C. Vnější materiál je velmi odolný a disponuje vodoodpudivou úpravou, vnitřní je příjemný na dotek. Izolaci pak obstarávají polyesterová vlákna. Deka do hamaky ENO Spark TopQuilt je dostatečně rozměrná i pro vyšší postavy. Využít ji můžete jako klasickou deku, ale díky stahování v oblasti nohou a zapínání se do ní můžete celí zabalit. Součástí balení je i praktický obal, ve kterém deka zabere minimum místa.Technický popis:

výborná tepelná izolace
příjemný vnitřní materiál
vodoodpudivá úprava
stahování v oblasti nohou a zapínání
transportní obal součástí balení
komfortní teplota: okolo 10 °C (v kombinaci se zateplením pod hamaku)
izolace: High Loft Polyester
vnější materiál: Ripstop Nylon s DWR (vodoodpudivou) úpravou
vnitřní materiál: Nylon Taffeta
rozměry: 200 x 125 cm
přepravní rozměry: 18 x 30 cm
hmotnost: 765 g Často hledaný produkt můžete pořídit aktuálně tu umístěný v sekci uncategorized! Nyní můžete koupit kvalitní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu.

Hodně žádaný výrobek Deka do hamaky ENO Spark od přední společnosti Eno jednoduše najdete bezpečně online za super peníze! Akční ceny již od 3 390 Kč.