Náhradní ložiska Fila ABEC 7 Bearing Set Training

Kompletní sada náhradních ložisek ABEC 7 pro in-line brusle značky Fila! Vhodné také pro různé boardy a kolobežky!. Náhradní... více informací »
Náhradní ložiska Fila ABEC
Značka: Fila
690 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní sada náhradních ložisek ABEC 7 pro in-line brusle značky Fila! Vhodné také pro různé boardy a kolobežky!. Náhradní...

Kompletní sada náhradních ložisek ABEC 7 pro in-line brusle značky Fila! Vhodné také pro různé boardy a kolobežky!. Náhradní sada ložisek primárně určených pro in-line brusle značky Fila. Ložiska zajišťují plynulost jízdy a jsou vyrobena z kvalitních materiálů. Sada Fila ABEC 7 Bearing Set Training obsahuje celkem 16 ks kvalitních ložisek s označením ABEC 7.Technický popis:

náhradní in-line ložiska pro produkty značky Fila
sada vhodná pro kompletní výměnu u jednoho páru bruslí
dlouhá životnost
kvalitní materiál
zajišťují plynulou jízdu
vnější průměr: 22 mm
vnitřní průměr: 8 mm
šířka: 7 mm
druh ložisek: ABEC 7
balení obsahuje 16 ks ložisek (pro kolečkové brusle potřebujete 16 ks, pro boardy 8 ks, pro koloběžky 4 ks)
Tento akční a ve slevě produkt Náhradní ložiska Fila ABEC 7 Bearing Set Training můžete najít prostě tu na našem webu zařazený v kategorii uncategorized. Vyhledejte si ještě další produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu!

Velmi žádaný produkt Náhradní ložiska Fila ABEC 7 od společnosti s úžasnou pověstí Fila pohodlně získáte tady teď za skvělou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 690 Kč.