Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 cm

Náhradní sada tyče a pěnové ochrany pro trampolínu Sun 305 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 cm přijde vhod při... více informací »
Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305
Značka: Insportline
439 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní sada tyče a pěnové ochrany pro trampolínu Sun 305 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 cm přijde vhod při...

Náhradní sada tyče a pěnové ochrany pro trampolínu Sun 305 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 cm přijde vhod při výměně staré či poškozené tyče původní trampolíny. Sada navíc obsahuje pěnovou ochranu tyče.Technický popis:

materiál: galvanizovaná ocel
průměr tyčové trubky: 31,8 mm
síla tyčové trubky: 1,2 mm
pěnová ochrana součástí
Tento velmi oblíbený produkt Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 lze koupit aktuálně na webu v kategorii uncategorized. Podívejte se na ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce svým zákazníkům dodává špičkové výrobky. Máme toho více, máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kus Horní a spodní tyč pro trampolínu Sun 305 od známé společnosti Insportline jednoduše můžete sehnat momentálně za rozumné peníze! Nabídky již od 439 Kč.