Ochranná síť pod trampolínu inSPORTline 457cm

Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní... více informací »
Ochranná síť pod trampolínu inSPORTline
Značka: Insportline
2 090 Kč2 399 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní...

Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní příslušenství k trampolínám inSPORTline v podobě ochranné sítě zabraňující vstupu dětí a domácích mazlíčků pod akční odrazovou plochu trampolíny bylo vyvinuto za účelem docílení maximální možné bezpečnosti při užívání trampolín inSPORTline. Síť brání dětem a domácím mazlíčkům, aby vlezli do prostoru pod skákací plochu trampolíny a způsobili si zranění. Ochranná síť je vyrobena z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům a vlhkosti. Síť je opatřena kapsami pro odložení klíčů, telefonu, obuvi a všech drobností bránicích při skákání. Ochranná bezpečnostní síť proti vstupu pod akční odrazovou plochu trampolíny inSPORTline 457 cm je příslušenství výrazně zvyšující bezpečnost během užívání trampolíny inSPORTline.Technický popis:

vyrobeno z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti vlhkosti a povětrnostním vlivům
kapsy na odložení klíčů, telefonu, obuvi a všeho co vám brání při skákání
barva: zelená
síť může být nainstalovaná společně s ochrannou sítí proti vypadnutí z trampolíny a ochrannou plachtou
upínání na rám trampolíny pomocí popruhů na horním lemu sítě
ukotvení do země pomocí háků (součástí balení) upnutých do oček na spodním lemu sítě Akční a ve slevě produkt Ochranná síť pod trampolínu seženete přímo tady u nás ve známé sekci uncategorized! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Přední značka vám může nabídnout vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami. To ovšem není všechno, máme toho více. U nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Ochranná síť pod trampolínu inSPORTline od společnosti Insportline máte možnost nakoupit zrovna opravdu výhodně. Akční cena již od 2 090 Kč.