Basketbalový systém pro trampolíny inSPORTline Projammer

Skvělý basketbalový doplněk, díky kterému si ještě o něco více zpestříte zábavu na trampolínových setech.. Basketbalový... více informací »
Basketbalový systém pro trampolíny inSPORTline
Značka: Insportline
1 390 Kč1 690 Kč Sleva -17%
Ověřit dostupnost
Skvělý basketbalový doplněk, díky kterému si ještě o něco více zpestříte zábavu na trampolínových setech.. Basketbalový...

Skvělý basketbalový doplněk, díky kterému si ještě o něco více zpestříte zábavu na trampolínových setech.. Basketbalový systém pro trampolíny inSPORTline Projammer je skvělá doplňková pomůcka k trampolínovým setům, díky které si užijete ještě více zábavy. Basketbalový koš je ideální pro nácvik střelby na koš ve výskoku. Univerzální systém uchycení je navržen tak, aby byl basketbalový koš rychle a jednoduše připevněn na rovné tyče ochranných sítí u trampolínových setů. Pro vyšší bezpečnost je kovová obruč v ochranném pěnovém obalu. Zásluhou této vychytávky si vaše ratolesti užijí mnohem víc zábavy a čas strávený na trampolíně určitě ocení i jejich fyzička a zpevněné vnitřní svalstvo. Technický popis:

basketbalový koš pro trampolínové sety
vnitřní průměr koše 25 cm je vhodný pro míče do velikosti 7 (včetně)
pěnová ochrana kovové obruče
jednoduchá montáž
uchycení na tyče ochranné sítě
materiál: ABS plast
celkové rozměry: š72 x v50 x h37 cm
uchycení na tyče o průměru 20 – 35 mm
není kompatibilní se zahnutými tyčemi ochranné sítě
míč je součástí balení Velmi žádaný produkt Basketbalový systém pro trampolíny inSPORTline Projammer je dostupný právě zde tu na našem webu v oblíbené sekci uncategorized! Najděte si jiné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Oblíbená značka pro vás připravuje vynikající zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Basketbalový systém pro trampolíny inSPORTline od značky s dlouholetou tradicí Insportline lze pořídit momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě nyní za 1 390 Kč.