Vložka do spacího pytle FERRINO Travel Mummy

Vložka pro spacáky mumiového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího... více informací »
Vložka do spacího pytle
Značka: Ferrino
609 Kč750 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Vložka pro spacáky mumiového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího...

Vložka pro spacáky mumiového tvaru, příjemná přírodní bavlna, minimální hmotnost a přepravní rozměry.. Vložka do spacího pytle FERRINO Travel Mummy je praktický doplněk pro Váš spacák mumiového tvaru. Vložka do spacáku přináší řadu výhod. Jedná se o další vrstvu, takže se zvyšuje tepelný komfort spacího pytle, a Vy si tak poradíte i s nižšími okolním teplotami. Zároveň usnadňuje údržbu a prodlužuje životnost spacáku. Čištění samotné vložky je mnohem snazší cež celého spacího pytle. Užívání vložky do spacího pytle je také mnohem hygieničtější, pokud jeden spacák střídá více lidí, nebo pokud při svých túrách přespáváte v horských chatách a nechcete s sebou nosit celý spací pytel. Vložka do spacího pytle FERRINO Travel Mummy je vyrobena z velmi příjemné a jemné přírodní bavlny. Pokud Vám tedy nevyhovuje materiál spacáku, vložka vyřeší i tento problém. Vložka je dodávána s praktickým transportním obalem.Technický popis:

vložka do spacáků mumiového tvaru
příjemný materiál
zvyšuje tepelný komfort
snadné čištění
prodlužuje životnost spacího pytle
přepravní obal součástí balení
materiál: přírodní bavlna
hmotnost: 270 g 
rozměry: 220 x 80 cm
přepravní rozměry: 11 x 16 cm Tento akční a ve slevě výrobek Vložka do spacího pytle FERRINO můžete najít pohodlně tu na stránkách ve známé rubrice uncategorized! Nyní pořídíte oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další prověřené produkty značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Vložka do spacího pytle FERRINO od spolehlivého výrobce Ferrino jde pořídit nyní za skvělou cenu. Teď v akci 609 Kč.