Trekingové hole Leki Trail Lite

Spolehlivé trekingové hole s odlehčenou konstrukcí pohodlným úchopem, které jsou připraveny na vše! Délka se nastavuje snadno... více informací »
Trekingové hole Leki Trail
Značka: Leki
1 590 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivé trekingové hole s odlehčenou konstrukcí pohodlným úchopem, které jsou připraveny na vše! Délka se nastavuje snadno...

Spolehlivé trekingové hole s odlehčenou konstrukcí pohodlným úchopem, které jsou připraveny na vše! Délka se nastavuje snadno pomocí aretačního systému!. Jestliže hledáte lehké trekingové hole na své výpravy, jsou Leki Trail Lite tím ideálním kandidátem. Speciálně vyrobené z kvalitní slitiny hliníku tak, aby měla celá konstrukce menší průměr, šetří cenné gramy kde to jen jde. Výsledkem je odolná a stabilní hůl o hmotnosti pouhých 220 g! Nastavení délky je díky aretačnímu systému Super Lock rychlé a bezpečné. Ergonomicky tvarovaná rukojeť EcoCon PAS s nastavitelnými poutky vám navíc skvěle padne do ruky a zaručí tak dokonalé pohodlí i při náročných výšlapech.Technický popis:

odlehčené trekingové hole s jednoduchým nastavením délky
pohodlná ergonomicky tvarovaná rukojeť EvoCon Thermo
bezpečné zajištění délky hole pomocí aretačního systému Super Lock
počet segmentů: 3
průměr hole: 16|14|12 mm
materiál: hliník (HTS 6.0)
talířky: Trekking (50 mm)
hrot: Flex Tip (Short)
nastavení délky: 110-135 cm (61 cm ve složené délce)
hmotnost: 440 g/pár
balení obsahuje 1 pár holí Tento kvalitní produkt najdete pohodlně na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!

Kvalitní produkt Trekingové hole Leki Trail od výrobce se skvělou pověstí Leki můžete dostat v aktuální nabídce za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 590 Kč.