Koloběžka Galaxy Trifid 20/16″ zeleno-černá

Koloběžka s nafukovacími koly pro dospělé i starší děti, skvělé jízdní vlastnosti, vhodná do města i do mírného terénu..... více informací »
Koloběžka Galaxy Trifid 20/16"
Značka: Galaxy
4 590 Kč4 990 Kč Sleva -8%
Ověřit dostupnost
Koloběžka s nafukovacími koly pro dospělé i starší děti, skvělé jízdní vlastnosti, vhodná do města i do mírného terénu.....

Koloběžka s nafukovacími koly pro dospělé i starší děti, skvělé jízdní vlastnosti, vhodná do města i do mírného terénu.. Koloběžka Galaxy Trifid je vhodná pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu. Díky své velikosti, délce a možnosti výškově nastavit řídítka je vhodná pro dospělé i pro starší děti (od cca 145 cm výšky). Koloběžka je ideální i pro jízdu na delší vzdálenosti. Nafukovací pneumatiky o rozměrech 20″ a 16″ a pevný rám jsou ideální pro rychlou a bezpečnou jízdu. Koloběžku tak lze používat jak na asfaltu ve městě či na cyklostezkách, tak například na polních cestách a v mírném terénu. Čelisťové brzdy s vynikajícím brzdným účinkem na obou kolech jsou zárukou bezpečnosti.

Ergonomicky tvarovaná madla se dobře drží a z dalšího vybavení přijde vhod například příprava na držák lahve nebo stojánek umístěný pod nášlapem. Koloběžku tak nemusíte pokládat na zem a riskovat poškrábání laku. Nášlapná plocha je dostatečně prostorná i pro stání sounož a pohodlnou jízdu. Dlouhé trasy bez větší únavy zvládnete i díky nízko položenému nášlapu. Odrážení od země vám půjde jedna radost. Koloběžka Galaxy Trifid je zkrátka zárukou zábavy pro celou rodinu i pohodlné přepravy po městě a mimo něj.Technický popis:

Rám
Hi-Ten ocel

Nosnost
optimální/normovaná do 100 kg, dle dlouhodobého testování 120 kg

Minimální doporučená výška jezdce
145 cm

Vidlice
Hi-Ten ocel

Kola
20″/16″

Brzdy
V-Brake, čelisťové

Hmotnost
10,1 kg

Délka
151 cm

Délka stupátka
33,3 cm

Výška řídítek
91 – 97 cm

Šířka řídítek
64 cm

Výška nášlapu
9 cm

Světlá výška
6 cm

Další vybavení
příprava pro držák láhve, stojánek
Žádaný produkt Koloběžka Galaxy Trifid 20/16″ je k získání ještě u nás v oblíbené sekci uncategorized. Prozkoumejte akční výrobky ze zmíněné rubriky snadno online!

Často hledaný výrobek Koloběžka Galaxy Trifid 20/16" od kvalitního výrobce Galaxy jednoduše můžete získat zrovna dnes téměř zdarma. Nyní za akční cenu 4 590 Kč.