Stojan na kotouče a tyče RK1168

Stojan typu "stromeček" na kotouče a tyče, pevná a stabilní konstrukce.. Udržujte si svůj cvičební prostor organizovaný, čistý... více informací »
Stojan na kotouče a tyče
Značka: Insportline
2 790 Kč3 090 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Stojan typu "stromeček" na kotouče a tyče, pevná a stabilní konstrukce.. Udržujte si svůj cvičební prostor organizovaný, čistý...

Stojan typu „stromeček“ na kotouče a tyče, pevná a stabilní konstrukce.. Udržujte si svůj cvičební prostor organizovaný, čistý a maximálně bezpečný. Naše stojany na závaží, činky a tyče mohou být umístěny u stěny i uprostřed místnosti a jsou tak vhodné pro všechny typy domácích i komerčních posiloven. Multifunkční stojan RK 1168 je ideální pro organizaci a uspořádání posilovacích tyčí a kotoučů s otvorem 30 a 50 mm. Stojan na kotouče a tyče je doporučován pro všechny typy posiloven.Technický popis:

pevná a stabilní konstrukce stojanu
nerezová odkládací část
2 držáky na tyče 30 mm
3 párové držáky na kotouče 30 mm
včetně 2 redukcí na kotouče 50 mm (pro spodní trny)
kategorie S – doporučujeme pro všechny typy posiloven včetně komerčních
rozměry: d54 x š57 x v114 cm
rozměry balení: d102 x š56 x v18 cm
vzdálenost prvního a druhého trnu: 31,5 cm
vzdálenost druhého a třetího trnu: 40 cm
nosnost jednoho držáku na kotouče: 30 kg
celková nosnost: 200 kg
hmotnost: 10,6 kg Tento akční výrobek jde sehnat jednoduše na našem webu v populární rubrice uncategorized! Získejte akční produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu!

Vynikající produkt Stojan na kotouče a od předního výrobce Insportline získáte zde teď právě ve slevě! V akci za 2 790 Kč.