Nafukovací rukávky Bestway Typ C 30×15 cm

Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ... více informací »
Nafukovací rukávky Bestway Typ
Značka: Bestway
42 Kč
Ověřit dostupnost
Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ...

Bezpečné rukávky pro plavání v mělké vodě a osvojení si základních plaveckých dovedností.. Nafukovací rukávky Bestway Typ C jsou skvělou pomůckou pro děti, které se učí plavat, ale bez pomoci se samy bojí. Hodí se pro plavání v mělké vodě, kde pomohou získat a osvojit si základní plavecké dovednosti. Díky bezpečnostnímu ventilu nemusíte mít strach, že se během plavání rukávky vyfouknou.Technický popis:

ideální dopomoc při plavání
bezpečnostní ventil proti vyfouknutí
rozměr: 30 x 15 cm
materiál: vinyl
dodávány v páru
vhodné pro děti od 5 do 12 let
Oblíbený a kvalitní produkt Nafukovací rukávky Bestway Typ je k získání ještě tu na webu ve známé kategorii uncategorized. Nyní můžete získat další zboží ve zmiňované rubrice za výborné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce pro své zákazníky prodává kvalitní výrobky. A tady je důkaz.

Velmi prodávaný produkt Nafukovací rukávky Bestway Typ od výrobce se zárukou kvality Bestway seženete momentálně na webu se slevou. Momentálně k dispozici za 42 Kč.