Závěsný úložný systém pro hamaku ENO Underbelly Gear Sling

Doplňkový úložný prostor k hamace, který udrží všechny vaše věci čisté, v suchu a přímo pod vámi na dosah ruky.. Závěsný... více informací »
Závěsný úložný systém pro hamaku ENO Underbelly
Značka: Eno
729 Kč
Ověřit dostupnost
Doplňkový úložný prostor k hamace, který udrží všechny vaše věci čisté, v suchu a přímo pod vámi na dosah ruky.. Závěsný...

Doplňkový úložný prostor k hamace, který udrží všechny vaše věci čisté, v suchu a přímo pod vámi na dosah ruky.. Závěsný úložný systém pro hamaku ENO Underbelly Gear Sling je praktickým doplňkem pro každého majitele hamaky. Schováte do něj všechny své věci, které tak zůstanou čisté, při špatném počasí v suchu, a vždy na dosah ruky aniž byste museli z hamaky slézat. Vše máte přímo pod sebou. Underbelly je kompatibilní se všemi hamakami značky ENO, snadno a bez vázání uzlů se nasazuje a disponuje vysokou kapacitou pro vaši kompletní výbavu. Závěsný úložný systém pro hamaku ENO Underbelly Gear Sling má kromě hlavního oddělení i menší kapsu, do které snadno celý systém sbalíte a slouží jako přepravní obal.Technický popis:

doplňkový úložný prostor k hamace
udrží vaše věci v čistotě, suchu a na dosah ruky
snadná instalace bez vázání uzlů
přepravní obal sloužící i jako menší kapsa
kompatibilní se všemi hamakami ENO
materiál: 70D Nylon Taffeta
nosnost: cca 23 kg (50 lb)
rozměry: 130 x 130 cm
přepravní rozměry: 11 x 13 cm Unikátní a žádaný produkt Závěsný úložný systém pro hamaku ENO Underbelly Gear Sling lze nakoupit právě tady a teď na našem webu zařazený v sekci uncategorized! Vyhledejte si parádní produkty z naší kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další skvělé produkty značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Závěsný úložný systém pro hamaku ENO originál od značky Eno můžete získat v naší internetové nabídce za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 729 Kč.