Univerzální síťka na pingpong inSPORTline Retota

Síťka se snadným a variabilním systémem roztažení a připevnění, k vnitřnímu i venkovnímu používání, černá barva... více informací »
Univerzální síťka na pingpong inSPORTline
Značka: Insportline
449 Kč529 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Síťka se snadným a variabilním systémem roztažení a připevnění, k vnitřnímu i venkovnímu používání, černá barva...

Síťka se snadným a variabilním systémem roztažení a připevnění, k vnitřnímu i venkovnímu používání, černá barva doplněna o bílý okraj.. Univerzální síťka na pingpong SPORTline Retota je zdokonalená verze klasických pingpongových sítěk s praktickým a rychlým systémem roztažení a uchycení. Urychluje proces přípravy, a tak dovoluje věnovat se hře mnohem déle, bez nutnosti síťku několikrát opravovat. Vyrobena je ze syntetického materiálu a plastu, který lze bez problémů používat i venku. Díky variabilním možnostem uchycení samozřejmě síťka nemusí být použita pouze na pingpongových stolech, ale alternativně na prakticky každém stole, který vám bude na hru vyhovovat – tedy například jídelním. Pro snadnou orientaci během hry je síťka opatřena bílými dobře viditelnými okraji.Technický popis:

materiál vhodný pro venkovní i vnitřní použití
variabilní nastavení délky síťky a šířky uchycení
plastová konstrukce
snadné roztažení 
rychlého připnutí síťky
možnost použití i na jiných stolech než pingpongových
skladné rozměry pro přenášení
materiál: nylon
barva: černá
velikost obalu: délka 23 cm x šířka 18 cm x výška 6 cm
výška držáku: 20 cm
šířka držáku: 6 cm 
max. délka síťky: 200 cm
max. roztažení úchytů držáku: 7 cm
hmotnost balení: 40 g Zcela unikátní produkt Univerzální síťka na pingpong inSPORTline Retota můžete nakoupit jednoduše tady u nás v populární kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední značka pro vás připravuje top produkty Udělejte si radost!

Často hledaný produkt Univerzální síťka na pingpong od výrobce se zárukou kvality Insportline snadno pořídíte v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 449 Kč.