New Balance UXC72EC

New Balance UXC72EC Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední podešev a odolná... více informací »
New Balance UXC72EC
Značka: New Balance
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
New Balance UXC72EC Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední podešev a odolná...

New Balance UXC72EC Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední podešev a odolná vnější podešev. Horní část je vyrobená z nejkvalitnější semišové usně, textilních a syntetických materiálů. Tlustá, dobře odpružená prostřední podešev z měkké EVA pěny zaručuje výjimečně vysoký komfort při každodenním použití. Vnější podešev je kombinace agresivního a mírného běhounu, který zajišťuje dobrou přilnavost k podkladu. Boty New Balance z řady UXC72 představují moderní styl, který zůstává věrný odkazu značky. Dokonale doplní módní lifestylové mikiny s kapucí. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Často hledaný produkt New Balance UXC72EC od spolehlivého výrobce New Balance jednoduše najdete aktuálně na webu v bezva akci! Na našich stránkách za 3 099 Kč.