Boty New Balance UXC72RB – bílé

Boty New Balance UXC72RB – bílé Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední... více informací »
Boty New Balance UXC72RB – bílé
Značka: New Balance
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance UXC72RB – bílé Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední...

Boty New Balance UXC72RB – bílé Boty New Balance z řady UXC72. Tyto boty tvoří inovativní svršek, dobře odpružená střední podešev a odolná vnější podešev. Horní část je vyrobená z nejkvalitnější semišové usně, textilních a syntetických materiálů. Tlustá, dobře odpružená prostřední podešev z měkké EVA pěny zaručuje výjimečně vysoký komfort při každodenním použití. Vnější podešev je kombinace agresivního a mírného běhounu, který zajišťuje dobrou přilnavost k podkladu. Boty New Balance z řady UXC72 představují moderní styl, který zůstává věrný odkazu značky. Dokonale doplní módní lifestylové mikiny s kapucí. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Žádaný výrobek Boty New Balance UXC72RB – bílé od společnosti se zárukou kvality New Balance lze koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! V současnosti pořídíte za cenu 3 099 Kč.