Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový

Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový Tempo je model pro tréninky a závody určený pro běhání na tvrdých... více informací »
Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový
Značka: New Balance
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový Tempo je model pro tréninky a závody určený pro běhání na tvrdých...

Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový Tempo je model pro tréninky a závody určený pro běhání na tvrdých površích pro osoby s neutrálními nebo supinujícími chodidly. Pěna Fresh Foam X použitá ve vnitřní podrážce zajišťuje adekvátní vstřebání otřesů, správné odvalení chodidla a také zpětné vracení energie, při zachování nízké hmotnosti. Díky tomu je každý krok bezpečný a dynamický. Svršek, který je vyroben z prodyšných materiálů s omezeným počtem plochých švů a vybaven plochým jazykem, způsobuje, že jsou boty ideálně přizpůsobeny chodidlu. Svršek je v přední části dodatečně vyztužen materiálem, který boty chrání proti prodření osobami, které mají sklon ke zvedání palců u nohou. Ve středové části jsou umístěny speciálně vyšité vzory, které budou pro chodidlo dodatečnou podporou. Opatek je zase vybaven stabilizujícím klipem a smyčkou pro usnadnění obouvání bot. Fresh Foam Tempo jsou ideální pro běžce, kteří hledají lehké, dynamické a současně stabilní modely. Specifikace: – 6mm drop – Hmotnost: 258 g (vel. 9,5) Technologie: Fresh Foam – inovační lehká pružná pěna s velkou odolností proti deformacím. Vhodná struktura zajišťuje správnou měkkost a vhodnou ochranu kloubů během delších tréninků.

Vysoce kvalitní produkt Boty New Balance Fresh Foam Tempo v2 WTMPOLL2 – růžový od značky se skvělou pověstí New Balance snadno najdete tady a teď skutečně výhodně. Právě teď za cenu 3 099 Kč.