Kempingový vařič AceCamp Fire Ball

Kompaktní kempingový vařič vyrobený z hliníku a oceli, ruční zapalování.. AceCamp Fire Ball je malý a skladný kempingový... více informací »
Kempingový vařič AceCamp Fire
Značka: Acecamp
649 Kč765 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Kompaktní kempingový vařič vyrobený z hliníku a oceli, ruční zapalování.. AceCamp Fire Ball je malý a skladný kempingový...

Kompaktní kempingový vařič vyrobený z hliníku a oceli, ruční zapalování.. AceCamp Fire Ball je malý a skladný kempingový plynový vařič vyrobený z nerezové oceli a hliníku. Jeho jednoduchost podtrhuje ruční zapalování a snadno nastavitelná velikost plamene. Vařič AceCamp Fire Ball je vhodný pro šroubovací plynové kartuše.Technický popis:

ruční zapalování
nastavitelná velikost plamene
určen pro šroubovací plynové kartuše
materiál: ocel, hliník
hmotnost: 84 g
rozměry: 46x46x105 mm Tento levný výrobek Kempingový vařič AceCamp Fire jde nakoupit bez obtíží tady na webu ve známé rubrice uncategorized. Nyní si můžete vybrat akční výrobky z této populární rubriky za akční cenu.

Výjimečný a žádaný kus Kempingový vařič AceCamp Fire od dodavatele kvalitních produktů Acecamp pohodlně nakoupíte v naší aktuální nabídce opravdu levně! Zboží pořídíte teď u nás za 649 Kč.