Sada osvětlení Kellys Vega Black

Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku.. Kellys Vega je malý,... více informací »
Sada osvětlení Kellys Vega
Značka: Kellys
179 Kč
Ověřit dostupnost
Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku.. Kellys Vega je malý,...

Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku.. Kellys Vega je malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, kterým zvýšíte svou viditelnost a tím i bezpečnost v městském prostředí.

Klíčové vlastnosti:

Optika předního světla je překryta zvrchu, aby nesvítila do očí. Zadní světlo má optiku odhalenou i shora tak, aby dobře šířila světlo do všech stran.
Obě světla jsou vybavena optickými čočkami, které pomáhají usměrňovat světlo tam, kde ho nejvíce třeba.
Světla se snadno upínají pomocí flexibilního silikonového pásku, který je otočný o 360°, takže jej snadno upnete v podstatě o cokoli. Tento pásek má zároveň rozšířenou platformu, která zvětšuje těsný kontakt s řídítky a drží světlo ve stabilní poloze i během prudkých nárazů nebo dlouhodobých vibrací.
Ochrana před nechtěným zapnutím v batohu – pro zapnutí stiskněte tlačítko 2x, pro vypnutí jej stiskněte a podržte.
Technický popis:

přední světlo:

zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%, blikání
výdrž baterie: 95 hodín (100%), 150 hodin (50%), 150 hodin (blikání)
typ baterie: 2x CR 2032 (součást balení)
voděodolnost: IPX 4 (voděvzdorné)

zadní světlo:

zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%, blikání
výdrž baterie: 95 hodin (100%), 150 hodin (50%), 150 hodin (blikání)
typ baterie: 2x CR 2032 (součást balení)
voděodolnost: IPX 4 (voděvzdorné)

kompatibilita: všechny běžné typy a velikosti řidítek a sedlovek Kvalitní produkt máte možnost sehnat bez problémů na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Nyní si můžete pořídit podobné zboží z této známé rubriky za parádní cenu! Tato značka může nabídnout top sortiment.

Hodně povedený kousek Sada osvětlení Kellys Vega od výrobce se skvělou pověstí Kellys snadno pořídíte již dnes za rozumné peníze. Cena již od 179 Kč.