Vodní vak FERRINO H2 BAG 3l

Univerzální hydrovak, lehký a pevný materiál, dlouhá hadička s náústkem, ochrana proti zamrznutí, objem 3 litry.. Vodní vak... více informací »
Vodní vak FERRINO H2
Značka: Ferrino
1 250 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální hydrovak, lehký a pevný materiál, dlouhá hadička s náústkem, ochrana proti zamrznutí, objem 3 litry.. Vodní vak...

Univerzální hydrovak, lehký a pevný materiál, dlouhá hadička s náústkem, ochrana proti zamrznutí, objem 3 litry.. Vodní vak FERRINO H2 Bag 3l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si dostatečnou pevnost, takže nehrozí, že praskne nebo se protrhne. Hadička je dostatečně dlouhá a neoprenem chráněná vůči zamrznutí. Vak je tedy vhodný i do chladného počasí. Vak se plní jednoduše a pití z něj je velmi pohodlné. Vodní vak FERRINO H2 Bag 3l je vhodný pro cyklisty i jiné sportovce.Technický popis:

lehký a pevný materiál
dlouhá hadička s náústkem
náústek s neoprenovou ochranou vůči zamrznutí
vhodný pro cyklisty i jiné sportovce
pro jakýkoliv batoh s kapsou na hydrovak
objem: 3 l
rozměry: 42 x 21 cm Tento kvalitní a žádaný produkt Vodní vak FERRINO H2 máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této sekce za výhodné peníze!

Ve slevě kousek Vodní vak FERRINO H2 od odblíbeného výrobce Ferrino lze nakoupit zde teď za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 1 250 Kč.