Čistící sada na vodní vak Kellys Flash

Čtyřdílný set pro správnou údržbu hydrovaku a jeho jednotlivých součástí.. Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje... více informací »
Čistící sada na vodní vak Kellys
Značka: Kellys
339 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřdílný set pro správnou údržbu hydrovaku a jeho jednotlivých součástí.. Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje...

Čtyřdílný set pro správnou údržbu hydrovaku a jeho jednotlivých součástí.. Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje vše, co budete potřebovat pro správnou údržbu svého hydrovaku a jeho jednotilivých součástí: kartáček pro čištění vodního rezervoáru, kartáček pro čištění náustku, kartáček pro čištění vnitřní strany hadičky a věšák na sušení vaku po použití. Pokud tedy svůj hydrovak často používáte a nedáte na něj dopustit, je tento set jasnou volbou.Technický popis:

kartáček pro čištění vodního rezervoáru
kartáček pro čištění náustku
kartáček pro čištění vnitřní strany hadičky
věšák na sušení vaku po použití Žádaný produkt Čistící sada na vodní vak dostanete ještě tu na našem webu umístěný v sekci uncategorized. Najděte si ještě jiné výrobky z této sekce za nejlepší ceny!

Unikátní a žádaný kousek Čistící sada na vodní vak od známého výrobce Kellys snadno pořídíte zde ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 339 Kč.