Výpony na lýtka v sedě Steelflex PlateLoad Line PLSC

Kvalitní posilovací stroj určený pro posilování lýtkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná... více informací »
Výpony na lýtka v sedě Steelflex PlateLoad Line
Značka: Steelflex
15 990 Kč25 690 Kč Sleva -37%
Ověřit dostupnost
Kvalitní posilovací stroj určený pro posilování lýtkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná...

Kvalitní posilovací stroj určený pro posilování lýtkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová úprava.. Steelflex PlateLoad Line PLSC je kvalitní posilovací stroj určený pro posilování lýtkových svalů pomocí výponů. Robustní ocelová konstrukce s kvalitním povrchem je opatřena elektrostatickou práškovou barvou, která chrání konstrukci před škrábanci. Steelflex PlateLoad Line PLSC disponuje kvalitním vysokým polstrováním sedáku a opěr nohou, rukojeti jsou opatřeny kvalitním pěnovým materiálem a protiskluzové nohy zaručují vyšší stabilitu stroje během cvičení. Opěry nohou lze nastavit pro jakoukoliv výšku uživatele. Posilovací stroj je opatřen bezpečnostními kryty šroubů, kvalitními ložisky, které mají těsnění po celém obvodu a madlem pro zapření. Steelflex PlateLoad Line PLSC je vhodný pro komerční i nekomerční využití.Technický popis:

posilovač lýtkových svalů pomocí výponů
robustní konstrukce z karbonové oceli S25C-S30C
povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou 
vysoké polstrování sedáku a opěr potažené kůží (polyuretan + PVC kůže)
rukojeti potažené pěnovým materiálem
protiskluzové nášlapy
možnost nastavení opěr nohou 
kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu
bezpečnostní krytky šroubů
rám: oválné trubky 50 × 100 mm
hmotnost: 74 kg
nosnost ramene: 225 kg
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
rozměr: délka 158 cm × šířka 95 cm × výška 93 cm
určené pro olympijské kotouče (50 mm)
vhodné pro komerční a nekomerční využití
kotouče NEJSOU součástí balení Neodolatelný produkt Výpony na lýtka v sedě Steelflex naleznete taky na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized! Podívejte se na zlevněné produkty z této populární sekce za skvělou cenu.

Akční a ve slevě výrobek Výpony na lýtka v sedě od společnosti s výborným jménem Steelflex jednoduše seženete u nás nyní v akci! Výhodně teď u nás za 15 990 Kč.