Moto boty W-TEC Wakero černá 40

Stylová obuv na kovbojský způsob, ideální na chopper a "hárlej", vysoká podrážka, dekorativní prošívání.. Moto boty W-TEC... více informací »
Moto boty W-TEC Wakero  černá
Značka: W-tec
2 890 Kč3 390 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Stylová obuv na kovbojský způsob, ideální na chopper a "hárlej", vysoká podrážka, dekorativní prošívání.. Moto boty W-TEC...

Stylová obuv na kovbojský způsob, ideální na chopper a „hárlej“, vysoká podrážka, dekorativní prošívání.. Moto boty W-TEC Wakero jsou parádní stylovkou na kovbojský způsob mířenou především na majitele chopperů a „hárlejů“. Na první pohled zaujme cool tvarování bot a vcelku minimalistický design. Jádro je ovšem v detailech. Obuv totiž zdobí vkusné prošívání. Z hlediska praktického používání – především pak při nazouvání – dobře poslouží poutka po obou stranách boty. Pevnou oporu nohy zajišťuje kvalitní vysoká podrážka. S moto botami W-TEC Wakero každopádně uděláte parádu nejen při vyjížďkách a výletech na motorce samotné, ale zazáříte také třeba na motorkářském srazu nebo přehlídce, kde budete jednoznačně „in“.Technický popis:

zpěvněné špičky a paty
poutka pro nazouvání na bocích
vysoká podrážka
dekorativní prošívání
embosovaná loga na poutkách
materiál: kůže (vnější), kůže, pěna (podšívka)

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Moto boty W-TEC Wakero černá od odblíbeného výrobce W-tec dostanete na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nyní za akční cenu 2 890 Kč.