Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Wave Plus 12.0

Velký a stabilní board s vysokou nosností, se kterým si užijete plno zábavy na jakékoliv vodní ploše. S kompletní výbavou a... více informací »
Paddleboard s příslušenstvím Aquatone
Značka: Aquatone
7 990 Kč10 590 Kč Sleva -24%
Ověřit dostupnost
Velký a stabilní board s vysokou nosností, se kterým si užijete plno zábavy na jakékoliv vodní ploše. S kompletní výbavou a...

Velký a stabilní board s vysokou nosností, se kterým si užijete plno zábavy na jakékoliv vodní ploše. S kompletní výbavou a vhodný i pro začátečníky.. Milujete vodu? Nedokážete si představit léto bez návštěvy moře, přehrady nebo sjíždění řeky? Paddleboard Aquatone Wave Plus 12.0 vám nesmí chybět. Užijete si s ním nejen plno zábavy, ale i zpevníte svalstvo a spálíte kalorie bez větší námahy. A to navíc přímo uprostřed krásné přírody!

Všestranný SUP s vysokou nosností

Aquatone Wave Plus 12.0 je svým tvarem a konstrukcí vhodný na jakoukoliv klidnější vodní plochu. Bez starostí budete moct vyrazit na moře, jezero nebo vodní přehradu. Snadno si ale poradí i s klidnější řekou. Díky větším rozměrům prkna disponuje vysokou nosností až 150 kg. Je tak vhodný i pro těžší uživatele nebo na něj můžete ve dvou. Díky své délce má také na vodní hladině lepší skluz a pokud budete chtít, dosáhnete vyšších rychlostí. Wave Plus 12.0 je také velmi stabilní a výborně při pádlování drží směr. Skvěle se tak hodí i pro začátečníky.

 

 

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Paddleboard Aquatone Wave Plus 12.0 není jen samotné prkno. Disponuje spoustou doplňků, které zpříjemní samotné pádlování i třeba přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu. Protiskluzová podložka s hlubokou „diamantovou“ strukturou poskytne maximální grip a minimalizuje riziko uklouznutí. Nemusíte se ale bát ani když k uklouznutí dojde. K noze a nerezovému D-kroužku jednoduše připevníte bezpečnostní leash a paddleboard vám nikam neuplave. Jistě potěší i pevné madlo pro pohodlné přenášení SUPu.
 

 

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro vyražení na vodu můžete potřebovat – trojdílné hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou (160 – 220 cm), vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytný leash (bezpečnostní lanko). To vše navíc můžete včetně složeného paddleboardu přenášet v pevném batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Stačí tak hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím.

 

Relaxujte u vody…

 

 
…objevujte okolí…

 

…a zpevněte při tom svalstvo

 

Technický popis:

rychlý, všestranný paddleboard
technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna)
vysoká nosnost
výborná stabilita
velmi nízká hmotnost
protiskluzová EVA podložka o tloušťce 4 mm
Stringer Tech – 13 cm široká výztuha ve středu prkna pro větší pevnost
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezové D-kroužky pro uchycení bezpečnostního lanka a sedátka
odnímatelná ploutev se snadnou instalací, stačí nasunout
madlo pro snadné přenášení
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: PVC, neklouzavý EVA nášlap
rozměry desky: 366 x 81 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 320 l
maximální nosnost: 150 kg (doporučené maximální zatížení 110 kg)
čistá hmotnost: 10,5 kg
hliníkové pádlo, bezpečnostní leash, vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutev a opravná sada součástí balení
upozornění: hliníková pádla jsou navržena tak, aby se půl hodiny udržela na vodní hladině při jeho náhodném upuštění. Je však nutné pravidelně odlévat vodu, která se během používání může dostat dovnitř, a mohla by pádlo stáhnout ke dnu.
Velmi prodávaný produkt Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Wave Plus je k získání snadno tu v populární kategorii nafukovací paddleboardy! Nyní koupíte parádní zboží z této sekce na pár kliknutí! Věhlasná značka dlouhodobě nabízí vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Výjimečný a žádaný produkt Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Wave Plus od oblíbené značky Aquatone pohodlně získáte momentálně za parádní cenu. Nyní získáte od 7 990 Kč.