Cyklo přilba POC Axion SPIN Hydrogen White/Apophyllite Green

Lehká přilba s řadou patentovaných systémů pro maximální bezpečí a dokonalý komfort. Perfektní odvětrání, nastavitelný... více informací »
Cyklo přilba POC Axion SPIN
Značka: Poc
2 450 Kč3 990 Kč Sleva -38%
Ověřit dostupnost
Lehká přilba s řadou patentovaných systémů pro maximální bezpečí a dokonalý komfort. Perfektní odvětrání, nastavitelný...

Lehká přilba s řadou patentovaných systémů pro maximální bezpečí a dokonalý komfort. Perfektní odvětrání, nastavitelný kšilt, přesné a pohodlné usazení na hlavě.. Cyklo přilba POC Axion SPIN je dokonale vyladěná přilba, která vás ochrání i na trailech. Poskytuje výjimečné pokrytí tam, kde je to nejvíce potřeba – to zajišťují rozšířené ochranné zóny kolem spánků a zadní části hlavy. Spolu s patentovaným systémem silikonových vložek SPIN (Shearing Pad INside) je tak vaše hlava v maximálním bezpečí. Polštářky sedí přímo na hlavě cyklisty a mohou se pohybovat v libovolném směru. Redukci sil, které působí na krční páteř, zase zajišťuje breakaway systém kšiltu. Nastavitelný kšilt se při pádu odlomí a výraznou část nárazu tak pohltí. 

Kromě bezpečnosti se samozřejmě nezapomnělo ani na komfort. 360° systém nastavení velikosti umožní každému jezdci najít přesné a pohodlné usazení na hlavě. Samozřejmostí jsou optimálně umístěné větrací otvory. Pokud hledáte špičkovou přilbu s maximální úrovní bezpečí a pohodlí, s cyklo přilbou POC Axion SPIN chybu neuděláte. Je připravena i na ty nejtvrdší pády, pokud k nim dojde.Technický popis:

lehká a výborně odvětraná přilba vhodná i pro trail a enduro jízdu
rozšířené ochranné zóny kolem spánků a zadní části hlavy
SPIN (Shearing Pad INside) – patentovaný systém silikonových vložek pro maximální ochranu a pohodlí
360° systém nastavení velikosti pro přesné a pohodlné usazení
nastavitelný kšilt s breakaway systémem pro ochranu krční páteře při pádu
optimálně umístěné větrací otvory pro dokonalou ventilaci
počet větracích otvorů: 12
hmotnost: 305 g (M/L)
Často hledaný produkt Cyklo přilba POC Axion SPIN Hydrogen máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Prozkoumejte ještě další kusy z této populární sekce za výborné peníze! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další prověřené zboží značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel může nabídnout velmi kvalitní výrobky

Designový kousek Cyklo přilba POC Axion SPIN od známého dodavatele Poc dostanete momentálně na webu za výhodnou cenu! Aktuálně za 2 450 Kč.