Zahradní houpačka WORKER Lumpino modrá

Moderní zahradní houpačka pro malé i velké, pevná konstrukce, odolný materiál.. Zahradní houpačka WORKER Lumpino se skládá z... více informací »
Zahradní houpačka WORKER Lumpino
Značka: Worker
1 190 Kč1 490 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost
Moderní zahradní houpačka pro malé i velké, pevná konstrukce, odolný materiál.. Zahradní houpačka WORKER Lumpino se skládá z...

Moderní zahradní houpačka pro malé i velké, pevná konstrukce, odolný materiál.. Zahradní houpačka WORKER Lumpino se skládá z pohodlného kruhového sedáku, pěnových tyčí a pevných lan s plastovými prsteny. Odolná konstrukce poskytne nosnost až 150 kg. Výšku ukotvení houpačky si můžete přizpůsobit dle svých preferencí, minimální vzdálenost od země by však měla být alespoň 50 cm. Houpačka je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Se zahradní houpačkou WORKER Lumpino se hravě zabaví malí i velcí! Technický popis: 

výškově nastavitelná zahradní houpačka
bezpečná pevná konstrukce 
zavěšení pomocí lana s plastovými prsteny
polstrované vnější tyče pro vyšší komfort a bezpečnost
pohodlná sedací část 
vhodná pro děti od 3 let 
nosnost: 150 kg
hmotnost: 3,9 kg
rozměry: průměr 100 cm
minimální vzdálenost od země: 50 cm
maximální výška kotevního bodu: nesmí být vyšší než 243 cm
materiál: oxford (odolná vodotěsná tkanina) Zajímavý produkt Zahradní houpačka WORKER Lumpino modrá získáte snadno u nás umístěný v kategorii uncategorized! Získejte ještě jiné produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Zahradní houpačka WORKER Lumpino od společnosti Worker získáte v naší nabídce za báječnou cenu! Nabídka již od 1 190 Kč.