New Balance WT21508CTU

New Balance WT21508CTU Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek... více informací »
New Balance WT21508CTU
Značka: New Balance
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
New Balance WT21508CTU Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek...

New Balance WT21508CTU Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek příjemného materiálu. Uvolněný, volný střih mikiny způsobuje, že bude každý den dokonalou volbou. Spodní okraj mikiny a rukávy mají stahování, které zajišťuje ideální přizpůsobení. Specifikace: – Materiál: 68% bavlna 32% polyester – Atletický střih – Manžety a spodní část mikiny s pružným ukončením. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Nový výrobek New Balance WT21508CTU od značky s dobrým jménem New Balance máte možnost dostat zrovna dnes za rozumné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 1 299 Kč.