Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila X-One 2020 S (29-32)

Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí..... více informací »
Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila
Značka: Fila
2 149 Kč2 390 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí.....

Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí.. Dětské kolečkové brusle FILA X-One porostou s vaším dítětem! Délku stélky lze jednoduše nastavit v rozmezí čtyř velikostí, což vám ušetří nejen čas, ale hlavně peníze, které byste jinak utratili za tři další páry bruslí. Velikost můžete upravovat i když ji máte na noze, takže vždy dosáhnete maximálního pohodlí. Brusle jsou postaveny na odolném odlehčeném rámu z tvrzeného plastu. Materiál boty se přizpůsobí tvaru chodidla a pevně jej upevní. Měkké vnitřní polstrování pak zabrání jakýmkoliv otlačeninám. Dětské kolečkové brusle FILA X-One jsou zkrátka ideální začátečnické brusle pro všechny budoucí bruslaře.Technický popis:

nastavitelné brusle pro děti
skvělé pro začínající bruslaře
odlehčený plastový rám 
skelet z odolného materiálu
speciální komfortně předtvarovaná bota
měkké vnitřní polstrování
rám: kompozitový
velikost koleček: 72/74/76 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 5
zapínání: tkaničky, pásek na suchý zip, přezka
nosnost: 60 kg
brusle jsou vhodné pro všestranné každodenní bruslení Zajímavý produkt máte možnost dostat jednoduše na webu v populární kategorii uncategorized! Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento designový produkt Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila X-One 2020 pocházející od značky Fila naleznete zde nyní za outletovou cenu! Nabídky již od 2 149 Kč.