Deodorizér SmellWell Active XL Camo Grey

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér... více informací »
Deodorizér SmellWell Active XL Camo
Značka: Smellwell
435 Kč
Ověřit dostupnost
Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér...

Účinný absorpční deodorizér pohlcuje veškerý zápach v obuvi a napomáhá prevenci proti množení bakterií.. Deodorizér SmellWell Active XL Camo Grey hravě zatočí s veškerou vlhkostí a zápachem ve vaší obuvi. Unikátní směs aktivního uhlí, minerálů a absorbentů bez problému dokáže pohltit vše co v botě překáží a zalije ji místo toho svěží čistou vůní. Deodorizér zároveň napomáhá prevenci proti nežádoucímu množení bakterií, které nepříjemný odér způsobují. Účinně funguje nejen v obuvi, ale i ve sportovních výstrojích či batozích.

Použití: Vložte každý ze sáčků do jedné boty a nechte je přes noc absorbovat veškerou vlhkost a odstranit zápach. Následující den budou boty svěží a bez zápachu. Technický popis: 

deodorizér skvěle absorbuje vlhkost a snižuje zápach 
vyroben ze směsi aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů
pytlík z příjemného mikrovlákna Microfiber 
nabarvený přírodně nezávadnými barvami
vhodný pro všechny typy obuvi 
v balení po 2 kusech 
trvanlivost: 6 měsíců od rozbalení Výjimečný výrobek Deodorizér SmellWell Active XL Camo Grey lze koupit právě teď tu na webu v populární rubrice uncategorized. Mrkněte na parádní produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce vám může nabídnout špičkové výrobky. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný výrobek Deodorizér SmellWell Active XL od značky Smellwell snadno můžete sehnat právě teď v nabídce za super cenu. Cena již od 435 Kč.