Koloběžka Street Surfing URBAN XPR AIR False Alarm

Nafukovací kolečka, široká řídítka, snížený nášlap, gumové gripy řídítek, stojánek.. Koloběžka Street Surfing URBAN XPR... více informací »
Koloběžka Street Surfing URBAN XPR
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací kolečka, široká řídítka, snížený nášlap, gumové gripy řídítek, stojánek.. Koloběžka Street Surfing URBAN XPR...

Nafukovací kolečka, široká řídítka, snížený nášlap, gumové gripy řídítek, stojánek.. Koloběžka Street Surfing URBAN XPR AIR False Alarm oceníte při jízdě do práce, do školy či při cestování po městě. S rychlým skládacím mechanizmem je lehce přenosná. Jede hladce a rychle – její specialitou jsou totiž nafukovací kolečka, která skvěle tlumí vibrace. S velkým průměrem 20 cm navíc snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti. Díky širokým řídítkům (46,5 cm) a sníženému nášlapu – pouhých 7,5 cm od země – je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. Vybavení koloběžky pak doplňuje praktický stojánek a komfortní měkké gripy řídítek.Technický popis:

skládací konstrukce
jednoduše přenosná a snadno skladovatelná
vyztužený hliníkový nášlap s protiskluzovou aplikací
gumové gripy řídítek
stojánek
2-bodová objímka
blatník na předním kolečku
doporučená minimální výška jezdce: 120 cm
nastavitelná výška řidítek: 76-99 cm (minimální 76 cm, 1. poloha 93 cm, 2. poloha 99 cm)
doporučený věk: 8+
kolečka: nafukovací INNOVA 200 mm
ložiska: ABEC 7
řídítka: hliníková
šířka řídítek: 46,5 cm
nášlap: d33 cm x š14 cm
výška nášlapu od země: 7,5 cm
světlá výška: 5,5 cm
brzda: odolná ocelová nášlapná
hmotnost: 4,5 kg
nosnost: 100 kg

Zlevněný výrobek Koloběžka Street Surfing URBAN XPR AIR od značky s tradicí a dobrou pověstí Street surfing jednoduše můžete najít momentálně za parádní cenu. V akci od 2 790 Kč.