Suspenzor inSPORTline Ogiva XS

Eliminuje nárazy, hlavní část chrániče z plastového výlisku, prodyšný materiál dobře odvádějící vlhkost.. Suspenzor... více informací »
Suspenzor inSPORTline Ogiva
Značka: Insportline
199 Kč
Ověřit dostupnost
Eliminuje nárazy, hlavní část chrániče z plastového výlisku, prodyšný materiál dobře odvádějící vlhkost.. Suspenzor...

Eliminuje nárazy, hlavní část chrániče z plastového výlisku, prodyšný materiál dobře odvádějící vlhkost.. Suspenzor inSPORTline Ogiva je ergonomicky tvarovaný suspenzor, který slouží zejména pro ochranu nejcitlivějších partií mužského těla. Navržen tak, aby při používání neomezoval v pohybu a umožňoval dosáhnout co nejlepších sportovních výkonů. Perfektně kopíruje tvar těla a tím zaručuje pohodlí v jakýchkoli situacích. Okraj suspenzoru je potažený vrstvou gelu, která nedráždí pokožku, nezpůsobuje odřeniny a ani otlaky. Hlavní část chrániče je vyrobená z tvrzeného plastového výlisku, který maximálně eliminuje nárazy a spolehlivě chrání před způsobením nepříjemné bolesti či zranění. Suspenzor se při používání vkládá do kapsy z prodyšného materiálu, která drží na pásu z široké pružné gumy. Suspenzor inSPORTline Ogiva doporučujeme používat jako chránič pánských citlivých partií při kontaktních sportech.Technický popis:

ergonomicky tvarovaný
vysoce elastický pás
ochrana citlivých partií mužského těla
neomezuje v pohybu
zaručuje pohodlí
eliminuje nárazy
okraj potažený vrstvou gelu
hlavní část chrániče z vysoce odolného tvrzeného plastového výlisku
vkládá se do kapsy z prodyšného strečového materiálu
spolehlivý chránič při kontaktních sportech
materiál: tvrzený plastový výlisek
Velikostní tabulka (rozměry chrániče):

 
obvod pasu (cm)
výška chrániče (cm)
šířka chrániče (cm)

XS
60 – 70
13
8,5

S
64 – 74
14
9

M
68 – 78
15
10

L
72 – 82
16
10,5

XL
76 – 86
17
11
Akční a ve slevě kousek Suspenzor inSPORTline Ogiva jde získat zrovna tady na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní získáte ještě další zboží ze zmíněné rubriky ve slevě!

Kvalitní výrobek Suspenzor inSPORTline Ogiva od známého předního výrobce Insportline snadno pořídíte zde teď právě za super cenu. Nyní za 199 Kč.