Brzda pro kolečkové brusle WORKER Marcola XS

Náhradní brzdový špalík včetně plastového úchytu.. Brzda pro kolečkové brusle WORKER 2v1 Marcola je vyrobena z vysoce... více informací »
Brzda pro kolečkové brusle WORKER
Značka: Worker
79 Kč89 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Náhradní brzdový špalík včetně plastového úchytu.. Brzda pro kolečkové brusle WORKER 2v1 Marcola je vyrobena z vysoce...

Náhradní brzdový špalík včetně plastového úchytu.. Brzda pro kolečkové brusle WORKER 2v1 Marcola je vyrobena z vysoce kvalitního plastového materiálu, který má výborné brzdné vlastnosti. Samotný špalík je dodáván včetně plastového úchytu, díky kterému je instalace jednoduchá, zachytí se totiž za tělo brusle.Technický popis:

kvalitní brzdový špalík včetně plastového úchytu 
tvrzený plastový materiál
určené pro brusle WORKER 2v1 Marcola Zlevněný produkt máte možnost získat právě na stránkách ve známé rubrice uncategorized! Nyní si můžete koupit ještě podobné zboží z naší sekce v akci! Výrobce svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Brzda pro kolečkové brusle od populární značky Worker pohodlně získáte v naší online nabídce v bezva akci! Aktuálně v akci za 79 Kč.