Moto přilba W-TEC Integra Graphic Black-White XS (53-54)

Plně ventilovaná lehká integrálka s atraktivní grafikou, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení..... více informací »
Moto přilba W-TEC Integra Graphic  Black-White
Značka: W-tec
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Plně ventilovaná lehká integrálka s atraktivní grafikou, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.....

Plně ventilovaná lehká integrálka s atraktivní grafikou, agresivní aerodynamický tvar, druhé tmavé hledí v součástí balení.. Moto přilba W-TEC Integra Graphic je lehounká helma zkonstruovaná tak, aby splňovala standardy ECE R22.05 a ACU Gold – je navržena s ohledem na Vaši bezpečnost. Komfortní podšívka je odnímatelná a omyvatelná a je vyrobena z prodyšného materiálu odvádějícího pot tak, aby byla pohodlná za všech okolností. Krom přilba toho disponuje tvarovaným plexisklem s ochranou proti poškrábání, které tak chrání Vaše oči. Také nabízí bezpečný, ale snadno použitelný systém zapínání pomocí rychloupínacího řemínku. Plně ventilovaná lehká skořepina závodního stylu s agresivním tvarem a atraktivním barevným motivem zajistí, že s moto přilbou W-TEC Integra Graphic vyniknete v jakémkoliv davu.

Bonusem k helmě je druhé plexi v balení, které je zatmavené, a tak se hodí především pro denní jízdu za jasného počasí, zejména proti ostrému slunci. Mechanismus výměny hledí je velmi intuitivní. Technický popis:

aerodynamický tvar
uzavíratelný ventilační systém s otvory na bradě a horní části přilby (Crown Ventilation System)
výdechy na zadní části přilby
čiré plexi odolné proti poškrábání, odnímatelné
druhé zatmavené plexi součástí balení
vyjímatelné prodyšné polstrování, omyvatelné
rychloupínací přezka
atraktivní grafika
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1400 g
certifikace: ECE-R 22.05 (bezpečnostní norma pro evropský trh) Velmi žádaný produkt Moto přilba W-TEC Integra je k dostání právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z naší sekce za výhodné peníze! Dodavatel vám poskytuje kvalitní produkty Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Moto přilba W-TEC Integra Graphic Black-White od našeho předního výrobce W-tec snadno seženete zde teď ve výhodné akci! Nabídka od 2 590 Kč.