Moto přilba LS2 OF570 Verso Marker Matt Black Violet XXS (51-52)

Otevřená helma s plexi, integrovanou sluneční clonou a osobitým avantgardním designem.. Moderní stylová otevřená přilba LS2... více informací »
Moto přilba LS2 OF570 Verso Marker  Matt Black Violet
Značka: Ls2
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Otevřená helma s plexi, integrovanou sluneční clonou a osobitým avantgardním designem.. Moderní stylová otevřená přilba LS2...

Otevřená helma s plexi, integrovanou sluneční clonou a osobitým avantgardním designem.. Moderní stylová otevřená přilba LS2 OF570 Verso Marker s plexi a integrovanou sluneční clonou nabízí osobitý avantgardní design. Poskytuje vše, co můžete od otevřené helmy chtít. Je lehká, bezpečná, moderní a především maximálně všestranná.

Pevná a bezpečná skořepina z materiálu Kinetic Polymer Alloy s vynikající absorpcí energie je opatřena výkonným větráním Dynamic Flow-­Through Ventilation s větracími otvory nahoře a vzadu. Čiré, opticky korektní plexi disponuje úpravou proti poškrábání a mlžení.

Komfortní plně vyjímatelný a pratelný antialergický interiér zajišťuje příjemné pohodlí v horku i chladu. Zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Mimořádně nízká je i hmotnost, a to pouhých 1250 gramů. Moto helma LS2 OF570 Verso Marker ve verzi Matt Black Violet je pak zpracovaná v atraktivním barevném designu a padne tak do oka především ženám.Technický popis:

skořepina: lehká, aerodynamická, Kinetic Polymer Alloy s vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení, atraktivní a výrazná grafika
výstelka: vícedílná, s diferencovanou hustotou EPS
plexi:

čiré
polykarbonátové
opticky korektní třídy „A“
3D
s vysokou odolností proti nárazu
úprava proti poškrábání
Vortex Generator po stranách plexi
difuzor na spodním okraji plexi proti mlžení
rychlé vyjímání plexi bez potřeby nářadí

sluneční clona: integrovaná, 3D, Twin Shield System
větrání: Dynamic Flow-Through s horním přívodem vzduchu a zadním výfukovým extraktorem
interiér:

komfortní
antibakteriální
antialergický
kompletně vyjímatelný a pratelný
laserem vyřezávané polstrování

zapínání: mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou, zesílený řemínek
hmotnost: 1250 g +/-50 g
homologace: ECE 22.05 / DOT
Povedený výrobek Moto přilba LS2 OF570 Verso Marker Matt Black Violet XXS (51-52) lze koupit právě teď tu na našich stránkách v sekci uncategorized. Nyní můžete získat akční zboží ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Moto přilba LS2 OF570 Verso Marker Matt Black Violet XXS od známého dodavatele Ls2 jednoduše najdete online téměř zdarma. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 090 Kč.