Skládaný reflexní luk Yate Polaris 64/18L

Skládaný luk o délce 64" se sílou nátahu 18 lbs. Vhodný pro leváky, obzvláště začátečníky!. Yate Polaris 64/18L je skládaný... více informací »
Skládaný reflexní luk Yate Polaris
Značka: Yate
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Skládaný luk o délce 64" se sílou nátahu 18 lbs. Vhodný pro leváky, obzvláště začátečníky!. Yate Polaris 64/18L je skládaný...

Skládaný luk o délce 64″ se sílou nátahu 18 lbs. Vhodný pro leváky, obzvláště začátečníky!. Yate Polaris 64/18L je skládaný reflexní luk pro leváky. Je skvělý pro začínající lukostřelce, ale zároveň také vhodný pro výkonnostní střelbu. Střed luku je slepen ze dvou druhů kvalitního dřeva. Ramena pak kromě dřeva tvoří ještě laminát, který luku dodává vysokou pružnost. Reflexní luky se vyznačují prohnutými rameny směrem k terči, která zvyšují sílu nátahu u kratších luků.

Model 64/18L je vyroben pro leváky, tedy uživatele, kteří drží tětivu v levé ruce. Tětiva, stejně jako základka na šípy jsou samozřejmě součástí balení. S délkou 64 palců a nátahem o síle 18 lbs je už vhodný pouze pro dospělé střelce.Technický popis:

skládaný reflexní luk pro leváky
dřevěný střed slepený ze 2 druhů dřeva
laminátová ramena pro vysokou pružnost
ideální jako cvičný luk pro začátečníky
materiál: dřevo, laminát
délka luku: 64″ (162 cm)
nátah: 18 lbs
ruka: levá (natahuje tětivu)
balení obsahuje: luk, tětiva, základka na šíp
šípy nejsou součástí balení Tento kvalitní a levný produkt máte možnost pořídit rovněž tady u nás umístěný v sekci uncategorized. Podívejte se na jiné produkty ve zmíněné sekci za super peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce pro vás připravuje kvalitní výrobky. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Skládaný reflexní luk Yate Polaris značky Yate lze nakoupit momentálně na webu extra se slevou. Ceny již od 2 690 Kč.