Luk Yate Snake 60/22

Cvičný reflexní luk pro ženy a dorost, vhodný pro střelbu pravou i levou rukou! Luk je dlouhý 60" a síla nátahu je 22 lbs.. Yate... více informací »
Luk Yate Snake 60/22
Značka: Yate
1 650 Kč
Ověřit dostupnost
Cvičný reflexní luk pro ženy a dorost, vhodný pro střelbu pravou i levou rukou! Luk je dlouhý 60" a síla nátahu je 22 lbs.. Yate...

Cvičný reflexní luk pro ženy a dorost, vhodný pro střelbu pravou i levou rukou! Luk je dlouhý 60″ a síla nátahu je 22 lbs.. Yate Snake 60/22 je pevný reflexní luk vhodný pro dorost a ženy! Jeho hlavní výhodou je to, že s ním můžete střílet pravou i levou rukou. Luk je vyroben z jednoho kusu pevného a pružného polymeru. Reflexní luky se vyznačují prohnutými rameny směrem k terči, která zvyšují sílu nátahu u kratších luků.

Yate Snake 60/22 je svým tvarem univerzální a používat ho proto mohou praváci i leváci. Tětiva i základka na šípy jsou samozřejmě součástí balení. S délkou 60 palců a nátahem o síle 22 lbs je vhodný zejména pro ženy a mladistvé.Technický popis:

jednodílný reflexní luk, který je silou nátahu vhodný pro dorostence nebo ženy
univerzální držení pro praváky i leváky
odolné polymerové tělo
vhodný pro začátečníky, školy a kluby
materiál: polymer
délka luku: 60″ (152 cm)
nátah: 22 lbs
ruka: pravá, levá (natahuje tětivu)
balení obsahuje: luk, tětiva, základka na šíp
šípy nejsou součástí baleníVysoce kvalitní produkt najdete bez problémů na stránkách zařazený v sekci uncategorized. Podívejte se na vyjímečné výrobky z naší sekce v bezva akci.

Tento unikátní kus Luk Yate Snake 60/22 od známého dodavatele Yate lze pořídit tady nyní pořád výhodně! Aktuálně za 1 650 Kč.