Nafukovací karimatka Yate Nomad 193x58x9 cm červeno-šedá

Nafukovací karimatka s oddělenými vzduchovými komorami, pohodlná, výborné izolační vlastnosti, vak pro nafukování součástí,... více informací »
Nafukovací karimatka Yate Nomad
Značka: Yate
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací karimatka s oddělenými vzduchovými komorami, pohodlná, výborné izolační vlastnosti, vak pro nafukování součástí,...

Nafukovací karimatka s oddělenými vzduchovými komorami, pohodlná, výborné izolační vlastnosti, vak pro nafukování součástí, nízká hmotnost a přepravní rozměry.. Nafukovací karimatka Yate Nomad je komfortní nafukovací matrace s příčnými komorami a vnitřní izolací. Větší rozměry a přitom stále nízká hmotnost a malé balení z ní dělají skvělou postel jak do kempu, tak i do hor. Ventil Flat a nafukovací vak, který je součástí výrobku pomáhá k rychlejšímu nafukování a lepší izolaci, protože do karimatky se nedostane vlhký vzduch z plic. Váží pouhých 450 gramů a po složení disponuje rozměry 10 x 30 cm. Například v batohu tak zabere minimum místa a hmotnost navíc téměř nepocítíte. Rychlejšímu nafukování a vyfukování pomáhá unikátní ventil. Součástí výrobku je mimo jiné i obal a sada na opravu.Technický popis:

praktická nafukovací karimatka
oddělené vzduchové komory
vysoké pohodlí a výborná izolace
velmi nízká hmotnost
minimální přepravní rozměry
ventil pro snadné a rychlé nafukování a vyfukování
vak pro nafukování součástí balení
materiál: Nylon 20D
hmotnost: 450 g
rozměry: 193 x 58 x 9 cm
rozměry balení: 10 x 30 cm
tepelný odpor: 2,1
přepravní obal a sada pro drobné opravy součástí balení
vhodná pro vysokohorskou turistiku či horolezectví
Tento exkluzivní produkt Nafukovací karimatka Yate Nomad 193x58x9 cm červeno-šedá můžete koupit taky tady na webu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní pořídíte ještě další výrobky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Tento výjimečný produkt Nafukovací karimatka Yate Nomad 193x58x9 cm značky Yate jednoduše můžete sehnat v naší nabídce opravdu levně! V akci za 2 290 Kč.