Skládaný reflexní luk Yate Club 66/26L

Skládaný luk s polymerovým středem o délce 66" se sílou nátahu 26 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate... více informací »
Skládaný reflexní luk Yate Club
Značka: Yate
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Skládaný luk s polymerovým středem o délce 66" se sílou nátahu 26 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate...

Skládaný luk s polymerovým středem o délce 66″ se sílou nátahu 26 lbs. Vhodný pro leváky, začátečníky i pokročilé!. Yate Club 66/26L je skládaný reflexní luk pro leváky. Je skvělý pro začínající lukostřelce, ale zároveň i vhodný pro výkonnostní střelbu. Střed luku je vyroben z odolného polymeru. Ramena jsou celá ze dřeva. Reflexní luky se vyznačují prohnutými rameny směrem k terči, která zvyšují sílu nátahu u kratších luků.

Model 66/26L je vyroben pro leváky, tedy uživatele, kteří drží tětivu v levé ruce. Tětiva, stejně jako základka na šípy jsou samozřejmě součástí balení. S délkou 66 palců a nátahem o síle 26 lbs je už vhodný pouze pro dospělé střelce, většinou muže.Technický popis:

skládaný reflexní luk pro leváky
odolný polymerový střed
dřevěná ramena
vodný pro začátečníky i pokročilé
materiál: polymer, dřevo
délka luku: 66″ (168 cm)
nátah: 26 lbs
ruka: levá (natahuje tětivu)
balení obsahuje: luk, tětiva, základka na šíp
šípy nejsou součástí baleníUnikátní výrobek Skládaný reflexní luk Yate Club máte možnost dostat právě zde na našich stránkách v sekci uncategorized! Pořiďte si nové kousky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený produkt Skládaný reflexní luk Yate od výrobce se zárukou kvality Yate je k dispozici nyní za outletovou cenu. Akční cena od 2 790 Kč.