Světlo zadní Kellys Piggy Black

Kompaktní a zábavný doplněk Vašeho kola, který rozveselí vždy, když ho zapnete. Silikonový kryt bez hran.. Kellys Piggy je malé... více informací »
Světlo zadní Kellys Piggy
Značka: Kellys
139 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní a zábavný doplněk Vašeho kola, který rozveselí vždy, když ho zapnete. Silikonový kryt bez hran.. Kellys Piggy je malé...

Kompaktní a zábavný doplněk Vašeho kola, který rozveselí vždy, když ho zapnete. Silikonový kryt bez hran.. Kellys Piggy je malé zadní světélko ve tvaru prasátka s červeně svítícími očima, které nejen velmi zábavným způsobem doplní kolo, ale poslouží i jako bezpečnostní doplněk, který Vás, nebo Vaše nejmladší, pohlídá před přehlédnutím v provozu ve městě.

Klíčové vlastnosti:

Kompaktní a zábavný doplněk, který rozveselí vždy, když ho zapnete.
Hrubý silikonový kryt bez hran, je bezpečný i pro nejmenší cyklisty.
Široká nabídka barev pro vhodné doplnění Vašeho kola.
Technický popis:

světelný výkon: 3 lm
světelný zdroj: 2x LED
funkce: 100% svícení, blikání
výdrž baterie: 70 hodin (100%), 120 hodin (blikání)
typ baterie: 2x CR2032 3V (knoflíková, součástí balení)
voděodolnost: IPX 4 (voděvzdorné) Neodolatelný kus Světlo zadní Kellys Piggy Black je k získání jednoduše tu na webu ve známé sekci uncategorized. Podívejte se na vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za super cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka má ve stále nabídkce špičkové produkty. Nové kousky každý den.

Povedený kousek Světlo zadní Kellys Piggy s osvědčenou značkou Kellys můžete nakoupit tady skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 139 Kč.