Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 kg

Nastavitelná zátěž, pevný materiál, navlékání přes hlavu, univerzální velikost.. Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 kg je... více informací »
Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30
Značka: Insportline
3 990 Kč4 590 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Nastavitelná zátěž, pevný materiál, navlékání přes hlavu, univerzální velikost.. Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 kg je...

Nastavitelná zátěž, pevný materiál, navlékání přes hlavu, univerzální velikost.. Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 kg je šikovný pomocník pro ty největší siláky. Nastavitelná hmotnost od 1,2 kg do 30 kg poskytuje flexibilní možnost, jak postupnou cestou zvýšit dynamiku, vytrvalost, sílu, ale i aerobní kapacitu. Vesta Marine je vyrobena z velmi pevného polyamidu, nemusíte mít tak obavy při jakémkoliv cvičení. Malá závaží se po 15 kusech nacházejí jak v přední, tak i zadní části a hmotnost jedné zátěže je 960 g. Náramenní popruhy o šířce 9 cm jsou velmi pohodlné a nezařezávají se i při intenzivnějším pohybu. Díky dvěma nastavitelným popruhům se suchým zipem je tato vesta velikostně univerzální. Navléká se přes hlavu, což u těžších vest zrychluje proces oblékání a svlékání vesty. Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 kg nachází uplatnění při běhu, cvičení s vlastní hmotností a dalších disciplínách.Technický popis:

pohodlná zátěžová vesta s užšími popruhy
nastavitelná hmotnost 1,2 – 30 kg
pro zvýšení dynamiky a vytrvalosti
ideální na běh, cvičení s vlastní hmotností a jiné sporty
nasazování přes hlavu
nastavitelné popruhy na suché zipy
univerzální velikost
hmotnost jednoho závaží: 960 g
počet závaží na vestě: 30 ks
materiál závaží: železný blok
materiál vesty: nylonová tkanina s vysokou odolností vůči odření
šířka ramenních popruhů: 9 cm
velikost zad: d45 x š33 cm
Designový produkt máte možnost dostat zrovna tu na stránkách v populární kategorii uncategorized! Pořiďte si parádní zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci! Známý dodavatel představuje vysoce kvalitní zboží

Velmi oblíbený produkt Zátěžová vesta inSPORTline Marine 30 od skvělé značky Insportline dostanete aktuálně ve slevě. Nyní můžete mít za 3 990 Kč.