Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline LCR-1115

Kvalitní chromovaná hrazda na žebřiny nebo do zdi, 4 úchopy, protiskluzová úprava.. Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline... více informací »
Závěsná hrazda na žebřiny
Značka: Insportline
3 090 Kč3 490 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Kvalitní chromovaná hrazda na žebřiny nebo do zdi, 4 úchopy, protiskluzová úprava.. Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline...

Kvalitní chromovaná hrazda na žebřiny nebo do zdi, 4 úchopy, protiskluzová úprava.. Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline LCR-1115 je univerzální hrazda pro posilování paží a zad pomocí přítahů. Disponuje celkem čtyřmi úchopy, což zvyšuje variabilitu cvičení. Hrazdu je možno zabudovat do zdi nebo zavěsit na žebřiny. Je vyrobena z pochromované kvalitní oceli se zvýšenou odolností.

Konce hrazdy jsou opatřeny protiskluzovou úpravou. Maximální nosnost hrazdy je 150 kg (žebřiny), 200 kg (zeď). Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline LCR-1115 je ideálním pomocníkem při posilování vlastní hmotností vhodná do bytů či posiloven.Technický popis:

nástěnná hrazda vhodná do domácích posiloven
možnost zavěšení na žebřiny s šířkou příček do 3 cm
čtyři úchyty s protiskluzovým povrchem
minimální nároky na prostor
vysoká pevnost a nosnost
ukotvení pomocí čtyř vrutů na každé straně, které jsou součástí
materiál hrazdy: ušlechtilá ocel chromovanou povrchovou úpravou
délka hrazdy: 103 cm
šířka hrazdy: 58 cm
rozměry základny: 50 x 60 cm
vzdálenost od zdi k hlavní tyči: 41 cm
průměr úchopové části: 25 mm
maximální zatížení: 150 kg (žebřiny), 200 kg (zeď)
rozměry balení:

1. krabice: 54 x 64 x 5 cm
2. krabice: 104 x 32 x 7 cm

určeno pro domácí využití
poznámka: hrazda není vhodná pro žebřiny řady inSPORTline Basicline, Fairline, Benchmark Fusion a žebřiny s celkovou šířkou do 65 cm včetně Akční produkt Závěsná hrazda na žebřiny máte možnost nakoupit právě nyní na stránkách umístěný v kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit nové produkty z naší rubriky snadno online!

Akční a ve slevě produkt Závěsná hrazda na žebřiny inSPORTline od značky se skvělou pověstí Insportline naleznete na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Právě teď za cenu 3 090 Kč.