Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Small

Oprava malých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů... více informací »
Sada na okamžitou opravu
Značka: Munkees
290 Kč
Ověřit dostupnost
Oprava malých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů...

Oprava malých zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Small je rychlé a snadné řešení problému, který čas od času potká každého. Jestliže se vám zasekne nebo rozbije zip, už nad jeho opravou nemusíte trávit dlouhé chvíle – stačí odstranit vadného jezdce a nahradit ho jezdcem ze sady FixnZip. Nového jezdce jednoduše přiložíte k zipu, pomocí šroubu utáhnete dle jeho velikosti a máte hotovo! Při opravě není třeba žádných nástrojů. Sada Munkees FixnZip Small je určená pro opravu malých zipů o velikostech 1-4. Jedná se tedy například o zipy u sukní, kalhot, čalounění či kabelek.Technický popis:

náhrada za jezdce na malém zipu
jednoduchá oprava rozbitých či zaseklých zipů
utahovací šroub
není třeba jiných nástrojů
velikost zipu: 1-4 (velikost zipu je zpravidla vyražena na rubové straně jezdce)
využití: sukně, kalhoty, polštáře, čalounění, kabelky

Zlevněný výrobek Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip od společnosti se zárukou kvality Munkees jde pořídit teď pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 290 Kč.